• Новини медіацентру

  
«Бібліотека:  знай, мрій, твори»

          «Бібліотека:  знай, мрій, твори»-  таким  було  гасло  Тижня   бібліотеки  в цьому  році. Згідно з планом  виховні заходи    проведені за такими днями:  «Реклама», «День, присвячений 100-річчю з дня  народження В.О. Сухомлинського», «День добродійності «Бути  добрим означає бути милосердним»,  «Інтелектуальний», «Нагороди отримують найкращі: підсумковий день». Відкриття Тижня  відбулося на загальноліцейній лінійці.

 
  
Герої Небесної Сотні

20 лютого Україна  вшановує  Героїв Небесної Сотні.  Чотири   роки  тому  сталися найтрагічніші  події Революції  Гідності -  снайпери  відкрили  прицільний  вогонь  по майданівцям.
  
Книжкова інсталяція
Книжкова інсталяція


  
Читай! Пізнавай! Дій!

Таким був девіз Тижня бібліотеки, який відбувся   в жовтні  в  нашому ліцеї. Згідно плану  було проведено  низку  інноваційних заходів, які сприяли підвищенню престижу читання,  духовному  самовдосконаленню,  розвитку самореалізації учнів.
  
100-річчя Української революції 1917-1921рр.


Для користувачів бібліотеки створена  тематична виставка, присвячена цій події.
  
«Захист творчого портфеля»

У Кремінському професійному ліцеї закінчився атестаційний період. У цьому навчальному році атестацію проходила провідний бібліотекар нашого ліцею Полухіна В.Н.  На методичному заході «Захист творчого портфеля» Віра Наумівна  представляла свій досвід. А на засіданні атестаційної комісії одноголосно було прийнято рішення про підтвердження відповідності займаній посаді та 12 тарифного розряду.
  
Сходинки успіху в роботі


Успіх – це сума результатів усіх маленьких кроків, які ми робимо щодня 
  
Креативна ялинка в Кремінському професійному ліцеї

 Незвичайна ялинка стала несподіванкою, здивуванням, захопленням для учнів та  педагогів нашого ліцею. Читачі знають, що бібліотека ліцею -  цікаве та творче місце, де проводяться різноманітні заходи.  
Людина читаюча - цінність ХХІ століття
 Бібліотека нашого ліцею  в рамках місячника провела низку інноваційних вихованих заходів з метою підвищення інтересу до читання та культури  читання, поліпшення любові до книги, ефективного використання бібліотечних фондів. Всеукраїнський день  бібліотек -  загальноліцейське дійство, на якому відбувся старт місячника шкільних бібліотек.